O mnie

Znamy Krete od podszewki
Współpracujemy z najlepszymi partnerami

Nazywam sie Tarka W Drodze i wielu z Was może mnie kojarzyć  z kanału na You Tube, który prowadzę, a gdzie znajdziecie wiele filmików między innymi z Krety.

Kretę kocham bezgranicznie, znam ją jak własną kieszeń. Przyjeżdżałam tutaj  reguralnie przez 12 lat, początkowo spędzałam tutaj tylko sezony letnie,  pracując jako przewodniczka i rezydentka dla wielu, polskich biur podróży, natomiast od 6 lat mieszkam tutaj na stałe wraz z moim greckim mężem Januszem czyli Janisem😊

W tym roku chciałabym pokazać Wam Zachód Krety na naszych wycieczkach fakultatywnych z polskim przewodnikiem.

Zapraszam aby z Tarką w Drodze odkryć Kretę.

Witaj na stronie Tarka w Drodze

Naszym celem jest wzbudzenie w Was miłości do Krety. Nie tylko przez pokazanie Wam najpiękniejszych zakątków tej wyspy ale również  przez przybliżenie Wam mentalności samych Greków. Jesteśmy Waszymi lokalnymi expertami i z przyjemnościa pomożemy w wypożyczeniu samochodu, zorganizowaniu prywatnego transferu na lotnisko czu doradzeniu gdzie pojechac i co zobaczyć w wolnym czasie.

Na miejscu współpracujemy z lokalnymi firmamu, którym ufamy i które sa na rynku od lat. Balos  prywatną motorówką? Lunch w lokalnej winiarni? Plaże południa?  Powiedz nam czego oczekujesz, a my spełnimy Wasze marzenia.