Archiwa: Wycieczki

Rejs na rajską plażę Balos i wyspę Gramvousa

Laguna Balos to moja ukochana z „topowych plaż” na Krecie. Nietypowe połączenie gór i morza, kilkanaście kolorów błękitu w zasięgu wzroku, różowy piasek i fantastyczne krajobrazy sprawiaja, że każdy kto widzi Balos mówi WOW!!!

Różowa plaża Elafonisi

Wycieczka do jednej z piękniejszych plaż nie tylko na Krecie ale i w Europie. 

Słynna plaża Elafonisi znajdująca się na południowo- zachodnim krańcu Krety i  jest tak naprawdę malutką wysepką, na którą można dostać się pieszo przez płytką lagunę.  

Perły Południa czyli rejs na plaże Glika Nera i Loutro

Loutro, Glika Nera poznajcie mniej turystyczne południowe wybrzeże Krety
Wyobrażcie sobie malutka wioskę, bez dróg, parkingów i hałasu, wyobrazcie sobie idyliczne miejsce, gdzie na prawde można odpocząc i złapać dystans do świata, wyobrażcie sobie nabrzeże złożone z białych domków z niebieskimi okiennicami przypominające bardziej wyspy cykladzkie niz Krete.
Loutro w dniu dzisiejszym to małe lokalne knajpki, gdzie skosztujecie greckich specjałów, małe hoteliki i fantastyczne kolory morza. Obojetnie gdzie usiadziecie będziecie mieć fantastyczy widok na morze, a miejsce to sprawi, że zrozumiecie co to znaczy siga-siga

Białe kościoły z niebieskimi kopułami na Santorini

Rezerwacja Wycieczka w języku polskim w każdy wtorek i sobotę 184 EUR / os. Wycieczka szybkim katamaranem Kilka słów o Santorini Santorini nie potrzebuje promocji czy reklamy – to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalna z wysp greckich i wizytówka tego kraju.  Białe domki, kościoły z niebieskimi kopułkami i spektakularne krajobrazy zachwycą każdego.  Santorini to perfekcyjne połączenie kolorów …

Białe kościoły z niebieskimi kopułami na Santorini Read More »

Wąwóz Samaria

To nie jest wycieczka to wyzwanie😊
Najdłuzszy wąwóż Europy o długości 18 km jest bezsprzecznie celem przyjazdu na Krete wielu amatorów pieszych wędrówek.

Luksusową motorówką na Balos

Jeżeli jesteście większą grupą (1-9 osób) , chcecie wynając szybką motorówkę wraz ze sternikiem i w ciągu jednego dnia zobaczyć malowniecze zatoczki i plaże na zachodzie Krety to wlasnie ta wycieczka jest dla Was.